Hakkımızda

Kurumsal

2007 yılında kurulan firmamız,  kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye’ nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Araç Kiralama,  Çöp Toplama ve Kent Temizliği, Binaların Genel Temizliği, Çamaşır Yıkama Hizmetleri, Çevre Temizliği, Tıbbi Atık Toplama Hizmeti, Personel Temin Hizmetleri, Şehir İlaçlama Hizmetleri, Akaryakıt, İnşaat,

Alanlarında faaliyet göstermiş olup, Park, Bahçe ,Yeşil Alan Bakımı ve Temizliği,Vasıflı ve vasıfsız personel çalıştırılan diğer muhtelif işler hizmet verdiğimiz alanlar arasındadır.Türkiye’ nin pek çok ilinde çeşitli projeler kapsamında verdiğimiz hizmetlerle şu an 10.000 kişinin üzerinde vasıflı ve vasıfsız personel çalıştırmaktayız. Personel çalıştırmanın yanı sıra büyük bir araç ve makine parkuru gerektiren Çöp Toplama ve Kent Temizliği işleri de Firmamız tarafından başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamız özellikle Kamu İdarelerinin; Araç Kiralama, Bina ve Çevre Temizliği, Çöp Toplama ve Kent Temizliği, Vasıflı ve Vasıfsız personel istihdamı sağlanan muhtelif işlerdeki hizmetleriyle öne çıkan bir özelliğe sahiptir. Şirketimizin temel felsefesi Kamu Hizmeti odaklı çalışmaktır. Hizmet sektörü alanında dünya standartlarında yapılanan firmamız kurumsallaşıp büyüme ve bu neticede hizmet verme gayretindedir.

Faliyet Alanları

 1. 1
  Çöp Toplama ve Kent Temizliği

  Bilginay Temizlik olarak temizlik hizmetlerimizle sizlerleyiz. 2007 yılında kurulan firmamız, bu tarihten itibaren kesintisiz olarak, aynı heyecanla ve disiplinle hizmet sunmaya devam etmektedir. Temizlik hizmeti kapsamında, çöp toplama hizmeti, tıbbi atık toplama hizmeti, endüstriyel atıkların toplanması, moloz toplama, araçlı ya da araçsız olarak caddelerin ve sokakların temizlenmesi olarak çeşitlenmektedir.

 2. 2
  Park, Bahçe ,Yeşil Alan Bakımı ve Temizliği

  Kentlerin çağdaş, daha iyi yaşanabilir mekanlara dönüştürülebilmesi amacıyla yerel yönetimler, çevre düzenlemelerine ağırlık vermekte ve yeni yeşil dokular oluşturmaya devam etmektedir. Bu alanların, estetik açıdan olduğu kadar, iklim kontrolü, erozyon kontrolü ve çevre kalitesinin arttırılması vb. yararları sebebiyle kent yaşamındaki rolü büyüktür. Park ve bahçelerin oluşturulması kadar güzellik ve işlevlerini korumaları için düzenli bakımlarının yapılması ve temizlenmeleri de gerekmektedir.

 3. 3
  Araç Kiralama

  Bilginay, araç kiralama; çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, hizmet araçları, ticari, hafif ticari ve endüstriyel araçlarıyla Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır. Bilginay, kurumların istek ve talepleri doğrultusunda istenilen araçlarla; kurumların taleplerine uygun, farklı model ve markalarla, kiralama hizmetlerinde sektöründe lider rol üstlenen firmalar arasında yer almaktadır.

 4. 4
  Toplu Ulaşım (İETT)

  Bilginay olarak Kurtköy’de bulunan (İETT) Garajımızda ulaşım koordinasyon ofisi, araç bakım onarım ve ikmal merkezi, personel temini ve otobüs temizliği hizmetlerinin yerine getirilmesi, araçların her türlü acil yol yardım ekibi ile lastik ve arıza durumunda acil müdahale edilmesi, ulaşım teknolojilerine uygun, hizmet birimleri ile araçların düzeltici ve önleyici bakımları yapılmaktadır.

 5. 5
  İlaçlama Hizmetleri

  Çözüm ortağı olduğumuz tüm köklü kuruluşlardan edindiğimiz iş tecrübeleri sayesinde tanımladığımız yeni tekniklerle, kendi alanımızda yalnızca bize özel çözüm yolları geliştirdik. Uzun yıllardır çalıştığı ulusal yüzlerce çözüm ortağıyla alanında öncü konuma gelen firmamız Şehir ilaçlama konusunda deneyimli uzman kadrosu ve sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve her zaman devamlı müşteri memnuniyeti ilkesiyle kendi alanında kalıcı olmayı başarmış bir şirkettir.

 6. 6
  Çamaşır Yıkama Hizmetleri

  Bilginay Grup olarak şirketimiz oteller, misafirhaneler, konaklama tesisleri, yurtlar, hastaneler, klinikler, tıp merkezleri, kamu kurumları, üniversiteler, belediyeler, özel şirketler, gıda üretim tesisleri, yemek şirketleri, şantiyeler, üretim tesisleri vb kuruluşların her türlü tekstil ürünlerinin çamaşırhane hizmetlerini (yıkama ve ütüleme) hizmetlerini karşılamaktadır.

 7. 7
  Personel Temini Hizmetleri

  Bilginay Grup olarak, hizmetlerimizden biri de, personel temini hizmeti olarak karşınıza çıkacaktır. Firmamızın, ülke genelinde hesaplanacak olursa, 10.000 civarında personelimiz çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, temizlik ekibi personeli temini ve diğer hizmetlerde görevli personel için firmamıza güvenebilirsiniz. Bugüne kadar kamuda sayısız çalışma yaptık, yapmaya da devam etmekteyiz.

Bilginay Grup ProfesyonellikTecrübeOrtaklıkGüvenirlik İle !

Profesyonel Hizmet

Bilginay Grup profesyonel personel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Yenilikçi bakış açısıyla, devamlı müşteri memnuniyetiyle, alanında kalıcı olmayı başarmış bir şirkettir.

Hızlı Çözüm Ortaklığı

İş tecrübesi edindiğimiz kendi alanımızda özel çözüm yolları siz değerli müşterilerimiz için geliştirdik.

Hizmet Kalitesi

Bilginay Grup bakım aşamaları ile ilgili teknik konularda destek sağlanmaktadır.

Kalite Politikası

Bilginay, hizmet sektöründe önemli olan; kaliteli hizmet vermek, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Bilginay, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Ekonomik Paket

Bilginay Grup bakım aşamaları ile ilgili teknik konularda destek sağlanmaktadır.

Türkiye'nin Her Noktası

Firmamızın binlerle ifade edilecek sayılarda kalifiye personeli bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde, her kentinde hizmet verebilecek durumdayız.

Hızlı Erişim

İletişim sayfamızdan iletişim bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilginay Grup

Biz Temizliyelim Zaman Size Kalsın.

 • Bilginay Grup profesyonel personel ekibi ile yanınızda
 • İlk gün ki gibi aynı heyecanla ve disiplinle hizmet sunmaya devam etmektedir.
 • Araç kiralama, ilaçlama hizmetleri, personel teminide siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor.
 • Bilginay, rekabetçi piyasa şartlarına uygun çalışmalarına devam etmektedir.

Kamu idarelerinde farklı bir yapılanmalara duyulan ihtiyaç Personel kalitesine ve makine – araç parkurumuza yaptığımız yatırımlar neticesinde firmamızın profesyonelleşmesine yol açmıştır.

Firmamızın hizmetini alan idarelerimiz, her alandaki sorumluluğu firmamıza bıraktığı gini, kendi ana faaliyetlerine daha fazla zaman ayırarak, personel ve iş anlamında yapılması gereken takip ve kontrollere sunduğumuz katkı ile kalite çizgilerini, arttırabilmiş, ürün ve hizmet kapsamında kapasite artırımına giderek toplam verimliliklerini de yükseltmişlerdir.

  2007 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye' nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Adres

  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No: 4/26 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  0 (312) 287 06 21

  E-Mail

  info@bilginaylojistik.com